
Vesti

ŠMEK NA OTVORENOM: BESPLATAN TRENING U KAMPUSU
Šmek fitnes centar i Zavod za zdravstvenu zaštitu studenata organizuju zajedničku akciju povodom Međunarodnog dana fizičke aktivnosti koji se u celom svetu obeležava 10. maja.
ŠMEK NA OTVORENOM
Tačno u 12 časova, naši instruktori Les Mills BodyCombat treninga održaće BESPLATNI trening u novosadskom kampusu i tako obeležiti ovaj dan. Trening je organizovan tako da svako može sam birati intenzitet u skladu sa nivoom kondicije, a sve što je potrebno su dobra volja i flašica sa vodom!
BodyCombat trening održaće se 10. maja kod fontane između studentskih domova “Slobodan Bajić” i “Veljko Vlahović”, i počinje tačno u 12 časova.
Zavod za zdravstvenu zaštitu studenata Novi Sad, 10. maja obeležiće Međunarodni dan fizičke aktivnosti od 12h do 14h u sklopu realizacije projekta „Kretanjem do zdravlja“.
DANI OTVORENIH VRATA U ŠMEKU
Međunarodni dan fizičke aktivnosti obeležava se i u Šmeku. Zato, od 10. do 14. marta vrata Šmeka biće otvorena za SVE!
Za vas koji već trenirate.
Za vas koji ne trenirate, a želeli biste da počnete.
Za vas koji ste pravili pauzu i sada želite da se vratite.
Za vas koji se nekada trenirali u Šmeku.
Za vas koji nikada niste trenirali u Šmeku.
Postoji li bolji trenutak da učiniš nešto dobro za svoje telo, da se osećaš lepše jer si napravio prvi korak ka tome da postaneš fizički aktivan?
Klikni na baner ispod i prijavi se za besplatan trening.
Ostavite odgovor